24-27.10.2012 TOUR SALON TARGI REGIONÓW PRODUKTÓW TURYSTYCZNYCH

To targi turystyczne o najdłuższej tradycji w Polsce, które w tym roku odbywały się po raz XXIII.

Tour Salon zamknął pule imprez targowych roku 2012. W nadchodzącym 2013r. począwszy od stycznia Stowarzyszenie zaplanowało już swój udział osobiście w kilku targach krajowych jak również wysłanie materiałów obiektów stowarzyszonych na imprezy zagraniczne.

TOUR SALON 2012 utrzymały formułę podziału targów na dni otwarte dla profesjonalistów (2 pierwsze dni) oraz dni dla indywidualnych klientów. Nie zabrakło też szeregu szkoleń i konferencji poruszających tematykę branżową. Można było się spotkać się z osobami decyzyjnymi z branży w jednym miejscu i czasie!

Podczas targów miała miejsce uroczystość wręczenia nagród oraz wyróżnień w konkursie „RÓŻA REGIONÓW” 2012 organizowanym przez Redakcję Wiadomości Turystycznych. Wyróżnienie otrzymał w imieniu Stowarzyszenia Pan Jerzy Roszkiewicz – członek zarządu SPTTP za NAJLEPSZY FOLDER PROMUJĄCY REGION/MIASTO – pt. „Podziemne Trasy Turystyczne Polski”, który opisuje podziemne obiekty turystyczne należące do naszego Stowarzyszenia. Folder to nadal najbardziej klasyczna forma prezentowania walorów turystycznych, to na ich podstawie turysta podejmuje decyzję o wyborze miejsca urlopu i wypoczynku.

Konkurs Róża Regionów zwraca uwagę na jakość promocji naszego kraju poprzez ekspercką ocenę wydawnictw promujących miasta, regiony i produkty turystyczne.

Powrót do "Kronika"