LISTOPAD 2013 TARGI TURYSTYCZNE

Ostatnie w tym sezonie spotkanie branży turystycznej na XXI Międzynarodowych Targach Turystycznych – TT Warsaw w terminie 28-30.11.2013 r.  Wyjątkowość Targów TT Warsaw polega na tym, że w jednym miejscu i czasie polskie i zagraniczne podmioty branży turystycznej mogą spotkać się na płaszczyźnie biznesowej, nawiązując między sobą cenne kontakty handlowe. Mają szansę zaistnieć tak na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, zaprezentować, a przede wszystkim sprzedać swoją ofertę zarówno touroperatorom, agentom turystycznym, przedstawicielom sektora MICE, jak i odbiorcom indywidualnym.

W pierwszym dniu targów odbyła się ocena stoisk w konkursie dziennikarzy i MT Targów na najbardziej oryginalne i profesjonalne stoisko targowe. Kryteria obejmowały m.in. profesjonalizm obsługi klienta oraz program wydarzeń towarzyszących na stoisku.

Po raz ostatni w tym roku realizowano koncepcję organizacji konkursów dla odwiedzających z nagrodami, które poprowadził znany już wszystkim Piotr Hankus z Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk. Animacje dla najmłodszych poprowadzili pracownicy Śląskiego Centrum Edukacji Regionalnej ZPiT Śląsk.Tradycyjnie były rozdawane symboliczne nagródy dla zwiedzających. Bezpłatne wejściówki upoważniające zwiedzanie tras podziemnych należących do Stowarzyszenia Podziemne Trasy Turystyczne Polski, zafundowane przez naszych członków SPTTP. 

 

Powrót do "Kronika"