LUTY 2014 TARGI TURYSTYCZNE

XX Targi Regiony Turystyczne – „Na styku kultur” Łódź      21-23 lutego 2014
Stowarzyszenie Podziemne Trasy Turystyczne Polski wg. standardu miało swoją ladę wystawniczą na stoisku Śląskiej Organizacji Turystycznej. 

Stoisko posiadało aktywną formule wystąpienia regionalnego ,,Na Styku Kultur” w Łodzi. Animacje były zorganizowane przez Zespół Pieśni i Tańca ,,Śląsk”. Przeprowadzano quizy z nagrodami na podstawie pytań dostarczanych przez stanowiska z regionów reprezentowanych na targach.

Ponad 7 tysięcy osób szukających inspiracji na spędzenie wyjazdów urlopowych, rodzinnych wakacji, długich weekendów, krótkich wypadów poza miasto odwiedziło targi w Łodzi. Podczas imprezy ponad 140 wystawców z Polski i zagranicy zaprezentowało swoją ofertę mieszkańcom Łodzi i województwa łódzkiego.Drugiego dnia targów odbył się konkurs na najlepszego wystawcę NA STYKU KULTUR 2014. Jury przyznało nagrodę główną – medal oraz 12 m2 podczas następnej edycji targów Śląskiej Organizacji Turystycznej. Bardzo dużym zainteresowaniem publiczności cieszyły się spotkania z podróżnikami. Targi odwiedziło ponad 7000 osób, akredytowało się 70 dziennikarzy.

Powrót do "Kronika"