LUTY 2015 TARGI TURYSTYCZNE

VII edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych, które odbyły się w dniach 27 luty- 1 marca, w Hali Stulecia, we Wrocławiu. W piątek i sobotę były zapewnione  atrakcje od godziny 10 do 17, a w niedzielę do 16.

Targi turystyczne wciąż są postrzegane jako bardzo efektywny sposób na poszukiwanie idealnej oferty wakacyjnej, wyjazdów weekendowych czy atrakcji w regionie. Targi to również ogromne źródło pomysłów na ciekawe spędzenie czasu z dziećmi. Nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z klientem, dzięki któremu można nawiązać bliższe relacje, wyjaśnić wszelkie wątpliwości i przekonać do swojej oferty, a przede wszystkim zostać zauważonym i zapamiętanym na długi czas. Organizatowrzy tworząc targi w formie nie tylko biznesowego wydarzenia, ale atrakcyjnego dla całych rodzin turystycznego show, MTT przyniosły wiele korzyści zarówno Wystawcom jak i odwiedzającym.

W tym roku była okazja, aby wysłuchać, poznać oraz zainspirować się m.in Aleksandrem Dobą- pierwszym człowiekiem na świecie, który samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki z Afryki do Ameryki Południowej, czy Krzysztofem Wielickim dla którego zdobycie góry mierzącej 8 tysięcy to nie problem. Gościem specjalnym była także Nela, ośmioletnia reporterka i podróżniczka, która opowie o wyprawach okiem dziecka oraz Beata Pawlikowska, znana i ceniona podróżniczka. Oprócz nich, w ramach Festiwalu Podróżników wystąpiło jeszcze ponad 10 obieżyświatów.

Województwo dolnośląskie zostało oficjalnym współorganizatorem MTT Wrocław. Województwo, w którego stolicy odbywają się targi zdecydowało się podjąć współpracę, by jak najszerzej promować walory i atrakcje najbliższej okolicy. Przez cały czas trwania imprezy ponad 150 wystawców było gotowych, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące rejonów Polski i świata. Różnego rodzaju konkursy, w tym wyjazdy wakacyjne oraz rejsy statkiem, wiele atrakcji i niespodzianek dla dzieci, a to wszystko w jednym miejscu!

Powrót do "Kronika"