MAJ 2014 TARGI TURYSTYCZNE

MIĘDZYNARODOWE TARGI TURYSTYCZNE KRAKÓW 23-25 MAJA, PLAC PRZY GALERII KRAKOWSKIEJ.

Po raz pierwszy w Polsce Targi wychodzą do ludzi. Krakowska edycja MTT odbyła się w samym centrum Krakowa. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii powstała mobilna Hala Targowa. Tak doskonała lokalizacja gwarantowała wysoką frekwencję. Potwierdzeniem tych słów jest fakt, iż tylko w jeden dzień weekendu Galerię odwiedza średnio ok. 100 tysięcy osób!

 

Na Międzynarodowych Targach Turystycznych w Krakowie zaprezentowali  się przedstawiciele narodowych i regionalnych organizacji promujących turystykę, touroperatorzy, biura podróży, agencje turystyczne, hotele oraz przewoźnicy. Wśród wystawców byli goście z Gruzji, Słowacji czy Węgier, a także dalekiego Nepalu, Republiki Południowej Afryki i Dominikany. Nie zabrakło również reprezentantów Polski – Regionem Partnerskim Targów było Województwo Lubelskie. Swoje uroki  także prezentowało Województwo Dolnośląskie i Śląskie.

Jednym z atutów imprezy była różnorodność ofert – od wielkich kompleksów zlokalizowanych w centrach turystycznych na całym świecie, po kameralne ośrodki ulokowane w małych, polskich miejscowościach w sąsiedztwie atrakcji turystycznych. Nie zabrakło również międzynarodowych, mobilnych propozycji dla rodzin lub grup znajomych, jak turystyka wodna, dzięki możliwości czarteru statków i barek, czy turystyka kempingowa – podróże wynajętym camperem lub przyczepą turystyczną.

Powrót do "Kronika"