PAŹDZIERNIK 2014 TARGI TURYSTYCZNE

TOUR  SALON  TARGI  REGIONÓW  I  PRODUKTÓW  TURYSTYCZNYCH -odbyły się 23-25 października 2014 w Poznaniu.

To jubileuszowa, 25 edycja targów Tour Salon. Można było zapoznać się na nich z ofertami wycieczek krajowych i zagranicznych.

Jeśli ktoś szukał map, przewodników,  i chciał poznać nowe miejsca  oraz spotkać podróżników [Martyna Wojciechowska, Piotr Kraśko i Jarosław Kret] , idealnym miejscem były targi turystyczne TOUR SALON.

Na targach Tour Salon 2014 można było posmakować regionalnych przysmaków, wziąć udział w branżowych seminariach i warsztatach oraz zapoznać się z ofertą turystyczną 32 krajów i wszystkich regionów w Polsce.

Koncert galowy Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” prezentujący piękno i bogactwo polskiej kultury ludowej odbył się z okazji jubileuszowej 25 edycji targów turystycznych TOUR SALON, których regionem partnerskim w tym roku było Województwo Śląskie,  przy ogromnym zaangażowaniu Śląskiej Organizacji Turystycznej świętującej w tym roku  jubileusz 10 – lecia! Publiczność była zachwycona możliwościami wokalnymi chóru oraz choreografią baletu. Koncertem mistrzowsko dyrygował Krzysztof Dziewięcki. Występ Zespołu „Śląsk” w Sali Ziemi obejrzało 1200 osób.

Zwiedzający wzięli udział w wydarzeniach towarzyszących targom oraz mogli bezpośrednio porozmawiać na stoiskach z wystawcami. To były trzy intensywne dni i wielkie święto turystyczne, w trakcie którego profesjonaliści i szeroka publiczność miały czas na zapoznanie się z ofertami turystycznymi.

Powrót do "Kronika"